Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

«Досягне $200 тис. у другій половині року». Які прогнози дають аналітики на курс біткоїну у 2022-му

7 лютого, 20:00
Прогноз курсу біткоїну (Фото:foxbusiness.com)

Прогноз курсу біткоїну (Фото:foxbusiness.com)

За даними аналітичної компанії FSInsight, курс біткоїну може досягти $200 тис. у другій половині 2022-го. Від Ethereum чекають досягнення позначки $12 тис.

"Біткоїн став все більше корелювати з акціями до кінця четвертого кварталу минулого року і впав, коли зіткнувся з перспективою жорсткого регулювання з боку центрального банку", - заявили експерти FSInsight у новому звіті.

Відео дня

Голова відділу стратегії цифрових активів компанії Шон Фаррелл заявив, що курс біткоїну може досягти $200 тис. у другій половині 2022-го.

Крім цього, у FSInsight очікують розвиток мережі Ethereum завдяки підвищенню попиту користувачів на децентралізовані фінанси (DeFi) та невзаємозамінні токени (NFT).

Аналітики припускають, що найближчого року курс «ефіру» може досягти $12 тис.

Станом на 19:00 сьомого лютого біткоїн торгують за $43,6 тис., а Ethereum — за $3121. За останній тиждень ці монети зросли в ціні на 14,7% та 17,7% відповідно.

Раніше аналітики фінансової компанії Morgan Stanley заявили, що падіння курсу біткоїну на 50% у період з листопада 2021-го не є чимось новим для ринку, оскільки з 2009 року біткоїн пережив 15 «ведмежих ринків».

Деякі експерти вважають січень "місяцем розчарування" для криптовалюти. А ось, лютий, навпаки, часто був успішним у плані зростання курсу BTC та інших монет.

Показати ще новини
Радіо НВ
X