Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

Чому біткоїн може обійти нафту цього року і що це означає - експерт Bloomberg

4 лютого 2022, 13:00

Цінність цифрових валют часто порівнюють із золотом. На цей раз експерт Bloomberg пояснив, чому криптовалюта може обійти нафту.

Стратег Bloomberg з сировинних товарів Майк МакГлоун заявив, що криптовалюти біткоін і Ethereum можуть стати вигіднішою інвестицією поточного року, ніж нафта.

За його словами, запаси токенів цих криптовалют «не реагують на зміну ціни чи попиту», а постачання нафти, навпаки, залежить від цих чинників.

Відео дня

«Вищі ціни стимулюють збільшення пропозиції нафти, у криптовалюті цього не відбувається», - розповів Макглоун.

Аналітик прогнозують «дефляційні тенденції» у пропозиції біткоінів і токенів Ethereum протягом наступних кількох років. Паралельно з цим Макглоун говорить про зростаючий надлишок північноамериканської сирої нафти і природного газу, постачання яких має збільшитися на 13% у 2023 році у порівнянні з очікуваним споживанням.

Попри це, за останній рік саме сировинні товари здобули перемогу над криптовалютами, які помітно подешевшали за останні кілька місяців.

Макглоун називає це «тимчасовим явищем» і вважає, що тенденції щодо постачання, впровадження та розвитку технологій будуть на стороні цифрових активів, а не товарів.

«Нафта відскакує у межах ведмежого ринку. З біткоіном відбувається зворотне, він потрапляє на бичачий ринок», - заявив експерт.

Раніше влада Індії анонсувала введення податку у розмірі 30% на доходи від криптовалют та інших цифрових активів.

«Вони риптовалюти) перебувають у сірій зоні. Купівля та продаж криптовалюти не є незаконними. Тепер ми запровадили систему оподаткування, у якій криптоактиви розглядаються так само, як і виграші на кінських перегонах, ставках та інших спекулятивних транзакціях», - заявив міністр фінансів Індії Т. В. Соманатан у інтерв'ю Bloomberg Television.

Станом на 13:00 четвертого лютого біткоїн торгують по $37,9 тис.

Показати ще новини
Радіо NV
X