Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

Питання на мільйон. Коли курс біткоїну знову почне рости

19 січня, 15:30
Прогноз курсу біткоїну (Фото:СС)

Прогноз курсу біткоїну (Фото:СС)

З кінця грудня 2021-го курс біткоїну впав майже на $10 тис. Що очікують експерти від монети найближчим часом?

Станом на 15:00 середи 19 січня біткоїн торгують по $42,1 тис., і падіння його вартості за останній тиждень склало приблизно 2,5%.

В той же час, індекс страху та жадібності BTC перебуває у зоні надзвичайного страху на позначці 24 бали, що може говорити про швидке зростання курсу монети найближчим часом. 

Відео дня

Аналітик Cointelegprah Джордан Фіннесет прогнозує, що до відновлення зростання вартості монети її курс може опуститися до позначки $38 тис.

Згідно з недавнім звітом Delphi Digital, січень завжди був «місяцем розчарування» для біткоїну через зниження курсу монети у цей період.

Серед причин падіння курсу BTC експерти Delphi Digital виділили "уповільнення зростання глобальної ліквідності та посилення політичних очікувань. Проте аналітики також заявили, що "гірше може бути позаду".

«Ми вважаємо, що нам, можливо, доведеться побачити ще трохи коливань у діапазоні від $44 тис. до $38 тис., перш ніж почнеться прогнозований прорив», — розповіли в аналітичній компанії Decentrader.

Раніше колишній чемпіон світу з боксу Майк Тайсон заявив, що пішов в олл-ін із криптовалютою Solana. Влітку 202-го Тайсон також заявляв про створення своєї першої NFT-лінійки, яка була запущена у серпні.

Показати ще новини
Радіо НВ
X