Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

Биткоїн та азартні ігри. В Індії пояснили сенс оподаткування криптовалют

2 лютого, 14:00
Податок на криптовалюти в Індії (Фото:coingeek.com)

Податок на криптовалюти в Індії (Фото:coingeek.com)

Влада Індії анонсувала введення податку у розмірі 30% на доходи від криптовалют та інших цифрових активів. Їх хочуть прирівняти до азартних ігор.

«Вони риптовалюти) перебувають у сірій зоні. Купівля та продаж криптовалюти не є незаконною. Тепер ми запровадили систему оподаткування, у якій криптоактиви розглядаються так само, як і виграші на кінських перегонах, ставках та інших спекулятивних транзакціях», - заявив міністр фінансів Індії Т. В. Соманатан у інтерв'ю Bloomberg Television.

Відео дня

Експерти попереджають, що високі податкові ставки на криптовалюту можуть утримати зростання угод в Індії. А у місцевому центральному банку побоюються ризиків відмивання грошей, фінансування тероризму та волатильності курсу цифрових активів.

Зараз влада Індії працює над законом, який регулюватиме криптовалюти, і який має схвалити кабмін країни.

"Підхід уряду полягає у тому, щоб проводити широкі консультації, а також стежити за тим, що відбувається на міжнародному рівні", - пояснив голова Мінфіну Індії.

Раніше банк Індії також говорив про плани введення цифрової валюти у 2022 році.

Нагадаємо, за даними кінця 2020 року, незаконна активність у криптоспільноті становить менше одного відсотка від усіх транзакцій. А у період з 2017-го по 2020-й більшість економічних злочинів були скоєні за допомогою традиційних фінансових інструментів.

За даними ООН, щороку шахраї лише відмивають незаконні кошти на суму $1,6 трлн. А ринкова капіталізація всіх криптовалютів зараз становить $1,77 трлн.

Найпопулярніша злочинна активність у світі криптовалют — аж ніяк не відмивання грошей, торгівля людьми або фінансування тероризму, а банальна крадіжка цієї ж криптовалюти у інших користувачів.

Показати ще новини
Радіо НВ
X