Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

Біткоїн піднявся вище за $39 тис. Лютий знову буде успішним?

1 лютого 2022, 12:13

Після сильного падіння 20 січня, курс біткоїну знову піднявся вище за $39 тис. Стрибок вартості стався у ніч на перше лютого. Цей місяць часто був успішним для курсу BTC у попередні роки.

На початку 2022 року на крипторинці склалася несприятлива ситуація. Зокрема через невтішний прогноз Федеральної резервної системи США та складну геополітичну ситуацію.

Відео дня

Паралельно з цим деякі експерти вважають січень "місяцем розчарування" для криптовалюти. А ось, лютий, навпаки, часто був успішним у плані зростання курсу BTC та інших монет.

Як не дивно, саме у період з 31 січня на перше лютого курс BTC максимально наблизився до показників до падіння у середині минулого місяця.

Вранці у вівторок першого лютого вартість біткоїну піднялася вище $39 тис.

«Історично склалося так, що біткоїн показує позитивну прибутковість у лютому, що може дати певну надію оптимістичним трейдерам. Технічні індикатори припускають, що короткострокові покупці можуть залишатися активними у районі зони підтримки $35 тис. - $37 тис., хоча потенціал зростання, мабуть, обмежений рівнем $45 тис.", - пише аналітик ринку криптовалют видання CoinDesk Даманік Дантес.

У той же час, аналітик криптобіржі FxPro Алекс Купцикевич заявив, що ситуація на ринку криптовалют залишається дуже тендітною, і біткоїн може продовжити падіння третій місяць поспіль.

Раніше повідомлялося, що у період з жовтня 2021-го по січень 2022-го кількість біткоін-мільйонерів у світі скоротилася на 24,26% або на 28 126 осіб.

А аналітик аналітик Dave the Wave, який передбачив падіння ринку у травні 2021-го, заявив, що курс біткоїну може досягти мінімуму у $25 тис. перед початком відновлення.

Показати ще новини
Радіо NV
X