Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

Скільки букмекери заробляють на гравцях із залежністю

17 лютого 2021, 13:00

Згідно зі звітом однієї з найбільших букмекерських компаній у світі, близько 4% її загальної виручки забезпечують гравці з залежністю. Цей звіт повинен вплинути на рішення влади Великої Британії щодо посилення регулювання ринку азартних ігор.

Прямо зараз влада Великої Британії ведуть активну боротьбу з розвитком легального ринку азартних ігор.

Спершу політики звинуватили операторів азартних ігор у завищенні масштабів чорного ринку онлайн-ставок, пізніше заявили про ймовірну заборону реклами букмекерських контор на спортивній формі футболістів, а нещодавно обмежили рекламу азартних ігор в інтернеті.

Відео дня

Ключові претензії британської влади до операторів азартних ігор - реклама гемблінгу серед неповнолітніх і заробіток на людях з ігровою залежністю.

Однак, останній аргумент може бути необгрунтованим: згідно з новим звітом однією з найбільших букмекерських компаній у світі Kindred, проблемні гравці формують тільки 4% загальної виручки підприємства.

Шведська компанія Kindred, яка володіє торговими марками букмекерських контор 32Red і Unibet, заявила про виручку у $1,57 млрд у 2020 році, $62,4 млн з яких вона заробила на гравцях із залежністю.

«Ми не заявляємо про це як про перемогу, а робимо це для того, щоб бути відкритими і прозорими. Ми хочемо, щоб люди допомогли нам поліпшити цю область», - заявив генеральний директор Kindred UK Ніл Бенбері.

За його словами, у Великій Британії зараз ведуться доволі  «стигматизовані дебати» з приводу регулювання азартних ігор, і його компанія хоче оприлюднити факти, які повинні допомогти вирішити цю проблему.

Згідно з останнім дослідженням стану здоров'я Національної служби охорони здоров'я, у Англії є близько 300 тис. проблемних гравців.

Показати ще новини
Радіо NV
X