Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

У Великій Британії розгорівся новий скандал з приводу азартних ігор. Чим це загрожує?

18 січня 2021, 15:04

Влада Великої Британії звинуватила компанії, що займаються азартними іграми, у завищенні масштабів чорного ринку онлайн-ставок. Цей ринок оцінювали майже у $2 млрд.

Згідно з недавнім звітом британських компаній, які займаються азартними іграми, близько 200 тис. користувачів витратили $1,9 млрд на чорному ринку ставок всередині країни.

Відео дня

Однак, у комісії з азартних ігор заявили, що цей звіт «не відповідає аналітичній картині», і в ньому не врахована різниця між реальними людьми і ботами, які використовують сайти на чорному ринку ставок.

«Ми знаємо, що ліцензовані оператори та їх торгові організації стурбовані впливом незаконного ринку, але наші дані свідчать про те, що вплив може бути перебільшений», - пояснив виконавчий директор британської комісії з азартних ігор Ніл МакАртур.

За його словами, побоювання з приводу чорного ринку повинні зберігатися пропорційно, попри звіти консультантів, «оплачуваних галуззю».

МакАртур підкреслив, що подібні звіти «не повинні відволікати політки від необхідності продовжувати підвищувати стандарти і робити азартні ігри безпечнішими на регульованому ринку».

Причина появи таких звітів і суперечок навколо них - майбутні заходи з обмеження ринку спортивних ставок, віртуальних ігрових автоматів та онлайн-казино, які розглядають у британському парламенті.

Повідомляється, що у Великій Британії можуть ввести ретельні перевірки для компаній-операторів азартних ігор, чиї користувачі вносять певну суму грошей на місяць.

У галузевій лобістській групі - британській Раді зі ставок та ігор (BGC) - вважають, що подібні перевірки та інші жорсткі норми регулювання компаній призведуть до зростання чорного ринку азартних ігор.

«Індустрія азартних ігор онлайн заявляє про загрозу чорного ринку, намагаючись протистояти регулюванню і захистити свій прибуток. Але спроба зірвати дебати за допомогою виготовлення нечесних звітів для досягнення власних цілей - це неймовірно прозора тактика, і вона не буде виправданням для дотримання стандартів», - заявила депутат британського парламенту від лейбористської партії Керолайн Харріс.

Нагадаємо, нещодавно один з лідерів британського ринку азартних ігор і ставок на спорт Entain відкинула пропозицію про поглинання від американського гіганта MGM Resorts International на $11 млрд.

У найближчі пару тижнів MGMRI можуть підготувати нову пропозицію.

Показати ще новини
Радіо NV
X