Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

В якій країні на азартні ігри витрачають найбільше грошей? Ні, це не Монако

16 лютого 2021, 14:50

Згідно з даними видання The Irish Times, світовим лідером по витраті грошей на азартні ігри є Австралія. Жителі цієї країни щорічно спускають більше $18 млрд на гемблінг.

Ключовими місцями для індустрії азартних ігор прийнято вважати американський Лас-Вегас і деякі азіатські міста.

Однак, нещодавно видання The Irish Times опублікувало список країн, громадяни яких витрачають найбільше грошей на азартні ігри.

Відео дня

Абсолютним лідером опинилася Австралія: там на кожного жителя припадає приблизно 800 євро щорічних витрат на гемблінг. На другому місці перебуває Сінгапур, а на третьому - Ірландія, жителі якої витрачають приблизно три мільярди доларів на рік на азартні ігри.

У Австралії більшість людей витрачають свої гроші на ігрові автомати поза казино, а, наприклад, в Ірландії велика частина витрат припадає на ігрові платформи онлайн.

Найбільшим ринком азартних ігор як і раніше залишається США, - саме там перебуває найбільше гемблерів.

Нагадаємо, кілька днів тому влада австралійського штату Новий Південний Уельс запропонували використовувати нові «карти гемблерів», які мають допомогти в боротьбі з відмиванням грошей і організованою злочинністю.

Всі користувачі легальних азартних ігор повинні отримати такі карти, що має допомогти відмовитися від незареєстрованих грошових потоків гравців і контролювати витрати людей, які грають у азартні ігри.

Показати ще новини
Радіо NV
X