Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

У Великій Британії хочуть заборонити рекламу букмекерських контор на одязі футболістів

27 січня 2021, 10:11

Прем'єр-міністр Великої Британії заявив про ймовірну заборону реклами букмекерських контор на футболках футболістів у найближчі місяці. У британському парламенті стурбовані зростаючим рівнем ігрової залежності своїх громадян.

В межах боротьби з ігровою залежністю влада Великої Британії плануює заборонити рекламу букмекерських контор на спортивній формі футболістів найближчим часом.

Про це заявив прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон. За його словами, заборону можуть ввести вже до осені 2021-го.

Відео дня

Критики цього рішення заявляють, що заборона може негативно відбитися на економічному становищі футбольних клубів, особливо під час пандемії COVID-19.

Справа в тому, що спонсорами багатьох британських команд є букмекерські контори, і відмова від їх реклами може спричинити колосальну втрату грошей.

Остаточне рішення з приводу заборони влада має прийняти після того, як у неї з'являться прямі докази зв'язку між рекламою ставок на спорт у футболі і підвищенням рівня залежності серед фанатів.

Проте, у парламенті говорять, що заборона спонсорів на футболках вже зараз виглядає «найбільш вірогідним варіантом». Букмекерські контори планують боротися з цим і довести, що їх реклама не завдає шкоди суспільству.

Нагадаємо, пару тижнів тому влада Великої Британії також звинуватила операторів азартних ігор у завищенні масштабів чорного ринку онлайн-ставок.

У британській Раді зі ставок та ігор (BGC) вважають, що розмір чорного ринку азартних ігор в країні становить майже $2 млрд, але деякі політики заявляють про недостовірність подібних звітів.

Причина появи таких звітів і суперечок навколо них - заходи з обмеження ринку спортивних ставок, віртуальних ігрових автоматів і онлайн-казино, які розглядають у британському парламенті.

Показати ще новини
Радіо NV
X