Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

«Історична норма». У компанії Morgan Stanley розповіли, чому не варто боятися падіння біткоїну

3 лютого 2022, 13:30

Аналітики фінансової компанії Morgan Stanley заявили, що падіння курсу біткоїну на 50% у період з листопада 2021 року не є чимось новим для ринку.

У новому звіті представники компанії написали, що оцінити справедливу вартість криптовалют складно, оскільки вони "торгуються спекулятивно".

Аналітики Morgan Stanley також заявили, що якщо біткоїн торгуватиметься нижче за $28 тис. — ринок може очікувати подальшого ослаблення. Але якщо вартість монети досягне позначки $45 тис. — спадний тренд може зупинитися.

Відео дня

У компанії нагадали, що з 2009 року біткоїн пережив 15 «ведмежих ринків», коли вартість монети тривалий час коректувалася. В останні місяці курс BTC падає, але в межах того, що було раніше, вважають у Morgan Stanley.

«Доти, доки біткоїн не стане широко використовуватися як валюта для транзакцій товарів та послуг, важко оцінити фундаментальний попит на цю монету, не враховуючи спекуляції активами», — зазначено у звіті.

Регулювання ринку владою різних країн, розвиток невзаємозамінних токенів (NFT) і випуск стейблкоїнів, підкріплених доларом, - це області, за якими варто стежити протягом найближчих місяців, прогнозують у Morgan Stanley.

Нагадаємо, деякі експерти вважають січень "місяцем розчарування" для криптовалюти. А ось, лютий, навпаки, часто був успішним у плані зростання курсу BTC та інших монет.

Станом на 13:00 третього лютого биткоін торгують за $36,4 тис.

Показати ще новини
Радіо NV
X