Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

У Польщі починають боротьбу з азартними іграми серед молоді. Чому будуть навчати?

8 вересня 2021, 11:38

У польському міністерстві фінансів заявили про запуск інформаційної кампанії з боротьбі з азартними іграми серед молоді. Влада планує боротися з негативними ефектами індустрії.

Кампанія «Азартні ігри? Не втручайтеся!» орієнтована на людей до 18 років, а саме - школярів середньої та старшої школи, а також їхніх батьків.

Раніше у подібній кампанії взяли участь близько 110 тис. батьків та учнів.

Відео дня

В оновленій програмі влада планує розповідати людям про негативні наслідки азартних ігор, враховуючи залежність, фінансові проблеми і соціальну ізоляцію.

Крім міністерства фінансів ініціативу також підтримав міністр освіти і науки Польщі.

Нагадаємо, нещодавно благодійна організація GambleAware оголосила про те, що вона виділить $5,5 млн на фінансування першого у Великій Британії дослідного центру, який буде вивчати шкоду від азартних ігор.

У GambleAware заявили, що нададуть дослідницькому центру восьмимісячний грант і будуть підтримувати його діяльність для захисту суспільства від шкоди, пов'язаної з азартними іграми.

«Це фантастична можливість для Британського університету розвиватися і впроваджувати інновації у відносно маловивченій області, пропонуючи набагато ширший спектр академічних дисциплін, ніж ті, які зараз займаються дослідженнями шкоди від азартних ігор», - розповіла директор з досліджень GambleAware Елісон Клер.

Показати ще новини
Радіо НВ
X