Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

Джекпот для вчених. В Англії витратять $5,5 млн на дослідження шкоди від азартних ігор

19 серпня 2021, 10:32

Благодійна організація GambleAware виділить $5,5 млн на фінансування першого у Великій Британії дослідного центру, який буде вивчати шкоду від азартних ігор.

У GambleAware заявили, що нададуть дослідницькому центру восьмимісячний грант і будуть підтримувати його діяльність для захисту суспільства від шкоди, пов'язаної з азартними іграми.

Відео дня

«Це фантастична можливість для Британського університету розвиватися і впроваджувати інновації у відносно маловивченій області, пропонуючи набагато більш широкий спектр академічних дисциплін, ніж ті, які зараз займаються дослідженнями шкоди від азартних ігор», - заявила директор з досліджень GambleAware Елісон Клер.

Новий центр також буде інформувати людей про компанії, які надають послуги лікування і займаються запобіганням шкоди від азартних ігор.

У благодійному фонді запрошують на роботу до нового центру вчених, які досліджують суспільне здоров'я, психічне здоров'я, економіку охорони здоров'я, епідеміологію та психологію.

Раніше в GambleAware оголосили про відновлення своєї кампанії з безпечних азартних ігор Bet Regret у зв'язку з початком нового футбольного сезону Англійської прем'єр-ліги.

Нагадаємо, зараз британський парламент розглядає значні обмеження діяльності букмекерів і гральних компаній. Деякі парламентарії навіть пропонували заборонити рекламу бетингових брендів під час трансляції матчів Євро-2020.

За даними британської Комісії азартних ігор, в країні є близько 400 тис. людей з гральної залежністю, серед яких приблизно 55 тис. дітей.

Влада Великої Британії вважають, що без додаткових обмежень понад два мільйони людей ризикують стати жертвами гральної залежності найближчим часом.

Показати ще новини
Радіо NV
X