Популярний букмекер став партнером футбольного клубу ПСЖ. Парижани гратимуть з новими логотипами

4 березня 2021, 12:13

Букмекерська контора Fonbet домовилася про регіональне партнерство з футбольним клубом ПСЖ. Fonbet стане партнером ПСЖ в Росії і країнах колишнього СНД.

Fonbet - це російська букмекерська контора, яка є однією з найбільших платформ для ставок на спорт в Росії і країнах колишнього СНД.

Днями представники Fonbet заявили про довгострокове партнерство з футбольним клубом Paris Saint-Germain.

Відео дня

Тепер логотип Fonbet з'являтиметься під час домашніх матчів ПСЖ у французькій Лізі 1 на віртуальних світлодіодних зображеннях. Символіку букмекерської контори також додадуть на офіційний сайт і в мобільний додаток футбольного клубу.

У свою чергу, Fonbet буде пропонувати своїм користувачам підвищені коефіцієнти на матчі ПСЖ, а також організовувати спеціальні акції спільно з клубом.

«Ми раді вітати Fonbet в нашій родині регіональних партнерів Paris Saint-Germain. Репутація нашого клубу неухильно зростає в Росії і країнах СНД, а зв'язок з лідером в області спортивних ставок в цих регіонах допоможе обом сторонам досягти наших амбітних цілей», - заявив директор з партнерських відносин ПСЖ Марк Армстронг.

Нагадаємо, нещодавно прем'єр-міністр Великої Британії заявив про ймовірну заборону реклами букмекерських контор на футболках футболістів.

Критики цього рішення заявляють, що заборона може негативно відбитися на економічному становищі футбольних клубів, особливо під час пандемії COVID-19.

Спонсорами багатьох британських команд є букмекерські контори, і відмова від їх реклами може спричинити за собою колосальну втрату грошей.

Показати ще новини
Радіо NV
X