Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

Професійних гравців у Counter-Strike забанили через ставки на свої матчі

25 січня 2021, 12:00

Комісія з чесності у кіберспорті ввела санкції проти 35 професійних гравців в Counter-Strike, яких запідозрили у ставках на результат власних матчів.

Комісія з чесності у киберспорте ESIC відсторонила від участі у змаганнях з дисципліни CS:GO 35 професійних гравців.

Причина бана - ставки на результат власних поєдинків.

Відео дня

Санкції торкнулися геймерів з Австралії, Північної Америки і Європи, яким тепер заборонено брати участь у офіційних змаганнях на термін від 12 до 60 місяців.

Повідомляється, що гравці робили ставки на свої власні матчі, ставки проти своєї команди у змаганнях і ставки на матчі змагань, в яких вони беруть участь.

У кінці минулого року ESIC оголосила про відсторонення від змагань Counter-Strike на рік сімох австралійських гравців. Геймери ставили на свої матчі у одній з найпрестижніших ліг CS:GO - Mountain Dew League.

«ESIC займається розслідуванням додаткових порушень Антикорупційного кодексу у межах MDL як у Австралії, так і у Північній Америці. Оскільки ці розслідування стосуються інших видів поведінки, таких як договірні матчі, вони були значно складнішими», - заявили тоді у Комісії.

Подібні події руйнують зусилля команд у отриманні рекламних контрактів і зривають договори зі спонсорами.

Розмір ринку ставок на відеоігри оцінюють в мільярди доларів, а серед найпопулярніших ігор для ставок виділяють League of Legends, CS:GO, Dota 2 і Starcraft 2.

Показати ще новини
Радіо NV
X