Відмивання грошей. Європейську лотерею оштрафували на $1 млн

24 вересня 2021, 16:00

Британська Комісія з азартних ігор оштрафувала лотерейного оператора EU Lotto на 760 тис. фунтів стерлінгів за відмивання грошей і порушення принципів відповідальної гри.

Повідомлення про порушення з боку платформи EU Lotto, яка також оперує лотерейним сайтом lottoland.co.uk, з'явилися в жовтні 2019-го і листопаді 2020-го.

Уже через рік британська Комісія з азартних ігор зобов'язала оператора виплатити штраф у розмірі 760 тис. фунтів стерлінгів ($1 млн).

Відео дня

Офіційна причина штрафу - підозра в порушенні правил відповідальної гри і відмиванні грошей.

Зокрема, регулюючий орган з'ясував, що у оператора не було доказів «проведення належної фінансової оцінки для визначення того, чи постраждали їх користувачі»; клієнтів, які часто змінювали ліміти депозиту, оператор не розглядав як маркери шкоди; взаємодія з клієнтами велася електронною поштою і не вимагала відповідей.

Комісія також виявила, що лотерея EU Lotto не перевіряла і не аналізувала банківські виписки, надані клієнтами для підтвердження адреси. Майже будь-яким користувачам можна було зареєструватися та вносити депозити з використанням сторонніх дебетових карт без перевірки походження коштів.

«Цей випадок, як і інші недавні правозастосовні заходи, був результатом запланованої діяльності щодо дотримання вимог. Всі оператори повинні усвідомлювати, що ми без вагань вживемо рішучих заходів проти тих, хто не відповідає високим стандартам, які ми очікуємо», - заявила виконавчий директор Комісії Хелен Венн.

Показати ще новини
Радіо NV
X