Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

Британська лотерея передала майже $1,7 млрд на боротьбу з пандемією COVID-19

12 березня 2021, 13:00

Національна лотерея Великої Британії пожертвувала $1,67 млрд на боротьбу з пандемією COVID-19. Гроші направили на різні ініціативи та програми, які допомагають людям під час самоізоляції.

«Національна лотерея внесла величезний внесок у відновлення здоров'я країни після пандемії. Це істотно змінить життя багатьох людей, надаючи критично важливу фінансову підтримку нужденним в ній громадам», - заявив міністр культури Олівер Дауд.

Відео дня

Отримані від лотереї $1,67 млрд спрямують на тисячі ініціатив і програм, пов'язаних з вирішенням проблем самотності та ізоляції, наданням підтримки літнім і вразливим молодим людям, а також тим, хто сприяє розвитку фізичного і психічного здоров'я у суспільстві.

Голова Національного лотерейного форуму Великої Британії Рос Керслейк заявив, що користувачі лотереї надали свою підтримку тисячам проектів по всій країні за останній рік.

За його словами, завдяки цьому фінансуванню додаткові гроші також отримали сектор мистецтва, спадщини і спорту.

Наприклад, допомога від Національної лотереї у розмірі $41,7 млн отримав національний молодіжний театр Шотландії, який навчає таланти по всій країні.

Раніше фонд уряду Великої Британії з відновленню культури виділив $2,19 млн для підтримки підприємств у області мистецтва під час пандемії, а також для благодійних організацій, які не могли продовжувати свою діяльність під час карантину.

Показати ще новини
Радіо NV
X