Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

Впаде до $35 000 чи зросте до $100 000? Що буде з біткоїном найближчим часом

15 лютого, 11:14
Що буде з біткоїном (Фото:bitgid.com)

Що буде з біткоїном (Фото:bitgid.com)

Початок 2022-го вийшов неоднозначним для крипторинку після різкого падіння та відновлення курсу ключових монет. Що тепер прогнозують експерти?

10 лютого курс біткоїну досяг рекордних за останній час $45,3 тис., хоча ще наприкінці січня вартість монети опускалася до $33,4 тис.

Станом на 10:30 у вівторок 15 лютого BTC можна купити за $43,9 тис.

Відео дня

Різке падіння крипторинку пов'язували зокрема з підвищенням ставок Федеральної резервної системи США і навіть із загостренням військово-політичного конфлікту України та РФ.

Деякі експерти припускають, що у разі падіння нижче рівня $41,2 тис. біткоїн може знову досягти рівня $35 тис.

«Для біткоїну $41,2 тис. — це критичний рівень підтримки, і, якщо його буде порушено, ми можемо побачити, що монета впаде нижче відмітки у $40 тис. найближчими днями», — розповів генеральний директор і співзасновник криптоплатформи Mudrex Едул Патель.

За його словами, кореляція між фондовими ринками та ринком криптовалют створює тиск на «криптовалютну екосистему».

У той же час, нещодавній звіт фінансової компанії Goldman Sachs говорить про те, що курс BTC може досягти $100 тис. «у не найбільш віддаленому майбутньому».

«Довгострокові інвестори мають утримувати свої криптовалюти зараз. Купівля на падінні та усереднення розміру інвестиції в доларах є розумним підходом у таких сценаріях», — заявив Патель.

Раніше у аналітичній компанії FSInsight заявили, що курс біткоїну може досягти $200 тис. у другій половині 2022-го.

Від Ethereum також чекають досягнення позначки $12 тис. за рахунок підвищення попиту користувачів на децентралізовані фінанси (DeFi) та невзаємозамінні токени (NFT).

Показати ще новини
Радіо НВ
X