Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

«Visa у світі цифрових активів». Bank of America назвали криптовалюту, яка може випередити Ethereum

18 січня, 17:17
Криптовалюта Solana (Фото:cryptopumpnews.com)

Криптовалюта Solana (Фото:cryptopumpnews.com)

Представники Bank of America заявили, що блокчейн-платформа Solana може стати «Visa у екосистемі цифрових активів» та відібрати частку ринку у Ethereum.

Про це розповіли представники Bank of America у звіті для своїх клієнтів після переговорів із членом Solana Foundation Лілі Лью.

"Solana приділяє першорядну увагу масштабованості, але відносно менш децентралізований і безпечний блокчейн має свої недоліки, про що свідчать кілька проблем із продуктивністю мережі з моменту її створення", - заявив аналітик Bank of America Алкеш Шах.

Відео дня

За його словами, платформа Ethereum концентрується на децентралізації та безпеці, але проблеми в масштабованості мережі призводили до частих її перевантажень та високих комісійних зборів.

У Bank of America також вважають, що Solana та інші схожі блокчейни можуть з часом відібрати частку ринку Ethereum.

За даними Шаха, з періоду запуску 2020-го користувачі зробили понад 50 млрд транзакцій у криптовалюті Solana. У період за 12 місяців до 30 вересня 2021-го за допомогою платіжної системи Visa було здійснено близько 164,7 млрд. транзакцій.

Раніше колишній чемпіон світу з боксу Майк Тайсон заявив, що "пішов в олл-ін" з криптовалютою Solana. Про це Тайсон написав у Twitter, прикріпивши NFT-зображення у вигляді акули зі своїм обличчям та чемпіонським поясом.

Першого січня 2021-го криптовалюта Solana торгувалася за $1,8, а вже до 11 червня минулого року курс монети зріс до $260. Станом на 16:00 вівторка 18 січня SOL можна купити за $135.

У Bank of America наголосили, що Solana птимізована для споживчих цілей, таких як мікроплатежі та відеоігри".

Показати ще новини
Радіо НВ
X