Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

Запуск метавсесвіту та власної біржі. Криптовалюта Cardano подорожчала на 35% за тиждень

18 січня, 10:01
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Курс Cardano виріс за тиждень (Фото:coingape.com)

Курс Cardano виріс за тиждень (Фото:coingape.com)

Курс монети ADA збільшився приблизно на 35% за останні сім днів. За цей час запустили перший метасвіт на блокчейні Cardano. Також до запуску готується децентралізована біржа SundaeSwap.

Десятого січня вартість ADA опустилася до позначки $1,12. Це був мінімум монети за останні півроку.

Але наступний тиждень виявився як ніколи вдалим для криптовалюти, і її вартість зросла більш ніж на 50 центів.

Відео дня

У списку топ криптовалют за показником ринкової капіталізації Cardano піднялась на п'яте місце, обігнавши Solana та цифровий долар USD Coin. Станом на 10.00 вівторка 18 січня ринкова капіталізація монети становить $51,683 млрд.

Причин різкого зростання вартості монети може бути як мінімум дві: запуск першого метавсесвіту на блокчейні Cardano, а також підготовка до другого етапу запуску децентралізованої біржі Cardano.

Що стосується метавсесвіту - днями у мережі оголосили про старт проекту Pavia, - "метавсесвіту валюти Cardano та ігрового проекту NFT".

Новий віртуальний світ буде схожий на вже популярні метасвіти Decentraland і Sandbox, і в ньому також можна буде торгувати віртуальними ділянками землі з унікальним номером Cardano NFT.

Відомо, що на Pavio.io вже є понад 8300 власників таких ділянок, які використовують внутрішньоігрову криптовалюту – PAVIA.

Децентралізовану біржу на блокчейні Cardano SundaeSwap, у свою чергу, було запущено ще у грудні. Але саме на 20 січня компанія анонсувала її повноцінний запуск, з чим і пов'язують різкий стрибок курсу монети.

Нагадаємо, рівно рік тому монету ADA торгували по 35 центів, а на початку вересня 2021 року вона досягла абсолютного максимуму у $2,96.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Advertisement
Показати ще новини
Радіо НВ
X