Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

«Ви будете шкодувати, що не купили». Відомий мільярдер прогнозує зростання біткоїну до $1 млн.

8 грудня 2021, 10:38

Американський мільярдер і керівник інвестиційного фонду Starwood Capital Group Баррі Стернліхт назвав криптовалюти грамотним рішенням і заявив, що вартість біткоїну може зрости до $1 млн.

Під час свого виступу на івенті Bloomberg у Майамі Стернліхт заявив , що криптовалюти - це чудовий захист у світі, де «уряд просто продовжує друкувати гроші і це не має жодних наслідків».

Відео дня

За словами мільярдера, колись процес друкування грошей закінчиться, і єдине, чого влада не може створити ще більше — це биткоин.

Стернліхт вважає, що у поточній політичній ситуації та протистоянні США та Китаю долар може знецінитися, потягнувши за собою вниз фондові ринки.

Саме в цей час, на думку мільярдера, біткоїн почне стрімко зростати і може досягти вартості $1 млн.

«Невеликі вкладення в біткоїн можуть бути розумною невеликою страховкою у вашому житті… Якщо курс біткоїну впаде до нуля — це не зашкодить ні мені, ні вам. Але якщо він досягне $1 млн за монету — ви дуже засмутитесь», — сказав Стернліхт.

Статки мільярдера оцінюють у $4,2 млрд, і, за його словами, 2%-3% від усіх його грошей зберігаються в криптовалютах.

Нагадаємо, в суботу четвертого грудня курс біткоїну опустився до позначки $45 тис. Востаннє вартість BTC досягала $45 тис. у вересні 2021-го, а Ethereum коштував дешевше $4000 тільки в середині жовтня.

Станом на 10:30 середи восьмого грудня біткоїни торгують по $50,4 тис., а Ethereum — по $4364.

Показати ще новини
Радіо НВ
X