Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

Чому падає біткоїн? Експерти пояснили причини обвалу ринку криптовалют

6 грудня 2021, 13:22

Курс біткоїну опустився до мінімуму за останні кілька місяців. Експерти пояснили, що могло стати причиною різкого падіння вартості криптовалюти.

У суботу четвертого грудня курс біткоїну опустився до позначки $45 тис.

Востаннє вартість BTC досягала $45 тис. у вересні 2021-го, а Ethereum коштував дешевше за 4000 тис. тільки в середині жовтня.

Відео дня

Станом на 13:00 понеділка шостого грудня біткоїн торгують по $47,4 тис., а Ethereum — по $3954.

Падіння ринку криптовалют сталося після нестабільного тижня на фінансових ринках, коли світові акції та прибутковість еталонних облігацій США впали у п'ятницю третього грудня.

За словами голови відділу продажу криптовалютної біржі EQONEX з Гонконгу Джастіна д'Анетана, у цей період «кити» або власники великої кількості криптовалюти почали переводити свої монети з гаманців на біржі.

"Кити в криптоспільноті, схоже, перевели монети на торгові майданчики, скориставшись бичачим ухилом і позиковими коштами з боку роздрібних трейдерів, щоб потім знизити ціни", - заявив д'Анетан.

Зниження вартості цифрових активів також співпало з судовими слуханнями щодо регулювання криптовалют у США: у середу восьмого грудня керівники восьми великих криптоплатформ будуть надавати свідчення перед Комітетом з фінансових послуг Палати представників США.

Під час попереднього падіння ринку криптовалют експерт Cointelegraph Вільям Суберг писав, що причиною цього міг стати сильний тиск з боку продавців та ведмежі тенденції на ринку.

Шостого грудня 2021-го індекс страху та жадібності біткоїну також опустився до позначки 16 балів, що означає надзвичайну стурбованість на ринку.

Востаннє цей індекс опускався нижче тільки 21 липня 2021-го, коли вартість біткоїну провалилася до позначки $32 тис.

Показати ще новини
Радіо НВ
X