Хтось заплатив $2,6 млн за зображення каменів в інтернеті. Що відбувається?

25 серпня 2021, 17:03

Користувачі мережі заплатили по 420 монет Ethereum або приблизно $1,3 млн за картинки із зображенням каменю. Насправді це одні з найстаріших NFT в історії криптовалюти.

Йдеться про так званий EtherRock (буквально - ефір камінь), - колекційний криптовалютний актив NFT або non-fungible token, який був розроблений на основі блокчейн-технології Ethereum у 2017 році.

Відео дня

EtherRock це один з найперших NFT у блоці, тому ціни подібних токенів досягають декількох мільйонів доларів.

Бренд колекційних токеныв EtherRock представлений у вигляді JPEG-зображення мультяшного каменю, яке розробили і продали на блокчейны Ethereum. Всього було створено 100 EtherRock.

На веб-сайті EtherRock зазначено, що ці віртуальні камені не мають ніякої мети, а лише дають вам відчуття того, що ви є власником 1 з 100 єдиних у світі ігрових каменів.

Кілька днів тому був проданий найдешевший NFT-камінь EtherRock за $305 тис.

Нагадаємо, кілька місяців тому в керівництві футбольного клубу Динамо Київ заявили про перший у світі продаж токенів NFT у якості квитків на матчі.

«Токенізація легендарного київського клубу, оголошена нами на початку 2021 року - не данина моді і не гонитва за хайпом. У нас є грунтовно прорахована стратегія і чітка мета - протягом двох наступних років зробити кращий клуб України технологічним лідером футбольної Європи», - говорив віце-президент і глава департаменту з питань інновацій Динамо Марк Гінзбург.

Показати ще новини
Радіо NV
X