«Криптовалюта — поза законом». Китайський суд визнав винним покупця цифрових активів

25 серпня 2021, 13:00

Суд однієї з китайських провінцій визнав винним користувача, який придбав криптовалюта у 2017 році. Його кошти в розмірі понад $10 тис. заблокували.

Кілька років тому один з жителів китайської провінції Шаньдун довірив трьом посередникам 70 тис. юанів ($10 756) для покупки криптовалюти.

Назва куплених токенів залишається невідомою, але через деякий час влада КНР заборонила торгівлю криптовалютою з використанням національних грошей.

Відео дня

У зв'язку з цим всі засоби покупця були заблоковані, і він звернувся до суду. Нещодавно представники суду в столиці провінції Цзинані постановили, що висунуті позивачем звинувачення в шахрайстві необгрунтовані, оскільки криптовалюта не має правового статусу.

У суді також заявили, що «інвестування або торгівля криптовалютою не захищені законом», а сам позивач порушив закон, купуючи криптовалюту у 2017-му.

Нагадаємо, днями президент Федерального резервного банку Міннеаполіса Ніл Кашкарі заявив, що криптовалюта допомагає фінансувати незаконну діяльність, і цей цифровий актив тісно пов'язаний з шахрайством.

«П'ять чи шість років тому я був більш оптимістичний щодо криптовалюти і біткоіна. Але те, що я бачив досі - це 95% шахрайства, хайп, галас і плутанина», - заявив Кашкарі.

Показати ще новини
X