Курс криптовалюти Cardano обвалився на тлі новини про її виключення з біржі eToro. Що кажуть експерти?

25 листопада 2021, 20:00

Вранці 24 листопада курс криптовалюти Cardano (ADA) впав до мінімуму за останні три місяці. За кілька годин до цього криптобіржа eToro повідомила про виключення цієї криптовалюти для користувачів зі США.

24 листопада вартість ADA опустилася до позначки $1,67. Востаннє криптовалюту торгували за такою ціною понад три місяці тому.

За кілька годин до цього падіння ізраїльська криптобіржа eToro повідомила про виключення ADA зі списку криптовалют, доступних для торгівлі на цій платформі для американських користувачів.

Відео дня

Представники eToro пояснили, що їхні клієнти зі США не зможуть відкривати нові позиції ADA та TRX із 26 грудня 2021-го. Однак, користувачі можуть зберегти свої монети та продати їх у будь-який момент.

«Ми лише обмежуємо користувачів у відкритті нових позицій. Ми не примушуємо користувачів продавати існуючі позиції», — заявили в eToro.

Виключення ADA та TRX пояснили «змінами в нормативно-правовій базі». Ця новина стала несподіванкою для криптоспільноти, оскільки як ADA, так і TRX досі не мали проблем із регуляторами у США та інших країнах.

Для порівняння, монети Ripple (XRP) і Monero зараз беруть участь у судовому розгляді з Комісією з цінних паперів та бірж (SEC). Але вони продовжують торгуватись на більшості популярних криптобірж.

Один із засновників блокчейн-мережі Cardano Чарльз Хоскінсон прокоментував рішення eToro у себе в Twitter і заявив, що він приголомшений цією новиною.

«Нині ми нічого не отримали. Жодних нормативних актів або повісток до суду. Немає нічого від будь-якого регулюючого органу, жодних загроз судових позовів», — розповів Хоскінсон.

Розробник ADA також заявив, що Cardano котирується в Японії, де, на його думку, існує «найсуворіше» регулювання криптовалют. Він також зазначив, що ADA внесена до списку регульованих Coinbase у США.

Раніше Хоскінсон опублікував твіт про те, що новини про Cardano часто змінюються з вкрай негативних до вкрай позитивних, додавши наприкінці фразу про те, що «собаки гавкають, а караван іде».

Нагадаємо, другого вересня 2021-го курс ADA досяг історичного максимуму $3,09, і після цього вартість монети пішла на спад.

Станом на 19:00 четверга 25 листопада монету торгують по $1,73.

Показати ще новини
Радіо NV
X