Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

Криптовалюти — це азартні ігри, а не інвестиції. Професор банківської справи розкритикував цифрові активи

23 листопада 2021, 14:00
Криптовалюти та азартні ігри (Фото:TechFunnel)

Криптовалюти та азартні ігри (Фото:TechFunnel)

У листі до редакції Financial Times заслужений професор Лондонського інституту банківської справи та фінансів Пітер Хан заявив, що криптовалюти варто регулювати як азартні ігри, а не інвестиції.

Одна з головних проблем розвитку криптовалют — це їх регулювання. Представники криптоспільноти виступають за повну децентралізацію цифрових монет, проте влади різних країн потребують методів контролю цього фінансового інструменту.

Відео дня

У недавньому листі для редакції Financial Times професор Лондонського інституту банківської справи та фінансів Пітер Хан торкнувся теми регулювання криптовалют з боку органів контролю реклами та фінансових інституцій.

Хану не сподобалося слово нвестиції" в рекламі мем-криптовалюти Floki.

«Floki та подібні активи є інвестицією? Чиїм визначенням? Хто може так казати? Уряди по всьому світу поступово захоплюється ажіотажем навколо криптовалюти, оскільки вони концептуалізують регулювання у стилі інвестицій для таких активів, майже забезпечуючи їхнє прийняття як інвестицій. Хіба купівля Floki є інвестицією, а не азартною грою?», – пише професор.

За його словами, вже встановлений набір правил реклами азартних ігор має поширюватися на більшу частину криптовалют. Хан впевнений, що створення нового режиму щодо криптовалют буде безглуздим для «і без того перевантажених рекламних та фінансових регуляторів».

«Я не хочу нікому псувати свято. Так що удачі тим гравцям, які бояться втратити шанс і хочуть пограти з Floki та іншими. Але давайте називати це як є», - заявив Пітер Хан.

Нагадаємо, нещодавно співробітник шотландської реабілітаційної клініки Касл Крейг заявив, що надмірне захоплення криптовалютами є однією із форм залежності від азартних ігор.

За його словами, залежність від криптовалют — це підемія сучасності".

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Advertisement
Показати ще новини
Радіо НВ
X