Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

Топ-5 виграшних стратегій для новачків у покері

31 березня 2021, 20:00

Хочете навчитися грати в покер, але не знаєте, з чого почати? Розглянемо п’ять найкращих стратегій для новачків, які відразу ж дозволять вам зрозуміти ази гри.

Традиційно, навчання грі в покер починається під час знайомства з виграшними комбінаціями.

Але куди важливішу роль відіграє вміння швидко і точно визначати ймовірність перемоги, правильно розпоряджатися ставками і атакувати суперників у потрібний момент.

Відео дня

Для цього потрібні години ігрової практики і постійні тренування різних ситуацій при роздачах.

Раніше ми писали про те, як уникнути найпростіших помилок на початку гри в покер. На цей раз розглянемо п’ять найпростіших стратегій для новачків.

1 Відігравайте блайнди

На початку кожної роздачі гравці можуть задати її тон, просто зробивши певну ставку. Тому важливо правильно відігравати обов’язкові (сліпі) ставки або блайнди.

При малому блайнді і поганих картах ви можете частіше скидати, зберігаючи таким чином більше грошей.

А при великому блайнді, навпаки, бажано зрівняти хоча б початкові ставки і не втрачати банк до роздачі перших трьох карт.

Найкраще захищати великий блайнд і колірувати ставки суперників на префлопі, особливо якщо у вас є хороші карти.

2 Не бійтеся скидати

Одна з найпоширеніших проблем серед новачків — відігравання кожної роздачі. Азарт, бажання навчитися грати і участь у кожній роздачі навіть з поганими картами — не завжди найкраща стратегія.

Гравці повинні пам’ятати, що у них завжди є можливість відмовитися від подальших ставок і не втрачати гроші.

Цікавість, яка штовхає вас зрівняти ставки суперників, часто призводить до програшу. Тому, якщо ви не впевнені чи якщо у вас відверто погані карти — не бійтеся скидати.

Аналізуючи подальшу гру і оцінюючи правильність скидання — ви можете визначити для себе, в яких випадках рішення виявлялося вірним і як поліпшити цю статистику.

3 Блефуйте правильно

Часто новачки також грішать невиправданим блефом. Як правило, розкусити такого гравця досить просто вже після декількох задач.

Ефективний блеф — справа професіоналів, тому починати блефувати потрібно поступово і правильно.

Найкраще робити це тоді, коли самі карти спонукають до цього: наприклад, ви зібрали чотири з п’яти карт для комбінації стріт або флеш (це називається стріт-дро і флеш-дро), — шанси на перемогу при відкритті останньої карти досить високі, тому можна атакувати суперника, підвищивши ставку.

Гравці називають це напівблефом через потенціал виграти банк, якщо в кінці все ж випаде потрібна карта.

4 Грайте повільно і агресивно

Бажання брати участь у кожній роздачі регулярно призводить до дуже швидкої втрати всіх коштів.

Найліпший варіант отримати досвід — розтягнути гру і атакувати на найкращих картах.

Недосвідчені гравці найчастіше приймають неправильні рішення на пост-флоп, тому краще звести ймовірність помилки до мінімуму, скидаючи погані карти і відіграючи хороші.

Але ставити «аll-in» при випаданні першої хорошої комбінації також не варто. Спробуйте розгойдати суперника і збільшувати ставки поступово до кінця гри.

5 Уникайте тільта

Останній пункт стосується всіх попередніх, тому про нього варто поговорити окремо.

Тільтом називають будь-яке рішення в покері, зроблене під впливом емоцій. Гравці можуть входити у стан тільта на дуже тривалий час, і їх ставки в подібних іграх будуть аргументовані бажанням відігратися або виграти ще більше.

Як не дивно, універсального рішення проти тільта немає. В силу психологічних особливостей людини нікого не можна захистити від ігрової залежності.

Але, принаймні, ви можете самостійно перевіряти себе і не забувати питати, навіщо ви граєте в принципі. Якщо все зводиться до відігравання раніше програних коштів — значить щось йде не так.

Детальніше про тільт і його види ми писали тут.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як заклик до участі в азартних іграх будь-якого роду. НВ не несе відповідальність за фінансові збитки, яких читач може зазнати, відвідуючи казино та ігрові зали або беручи участь в азартних іграх онлайн. Знайте межі своїх фінансових можливостей і грайте відповідально. Пам'ятайте, що участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.

НВ закликає до відповідального гемблінгу виключно в гральних закладах, які отримали ліцензію для законної діяльності на території України. НВ також нагадує, що азартні ігри для тих, кому немає 21 року, заборонені законами України.

Показати ще новини
Радіо НВ
X