PokerMatch увійшов в топ-4 найкращих платформ для онлайн-покеру в світі

25 березня 2021, 11:39

У рейтингу аналітичного порталу PokerScout платформа для онлайн-покеру PokerMatch піднялася на четверте місце. Її обійшли тільки PokerStars, IDNPoker і GGPoker.

З урахуванням щоденного трафіку і грошового обороту найпопулярніших покер-румів в світі, платформа PokerMatch посіла четверте місце в рейтингу PokerScout.

Раніше українська кіностудія реалізувала рекламний проект для футбольного клубу Ювентус і його офіційного беттинг-партнера PariMatch.

Відео дня

Крім 36-річного Кріштіану Роналду у новій рекламній кампанії взяли участь Артур Мело, Данило, Альваро Мората і Войцех Щенсний.

Відеоролик створила українська кіностудія Electric Sheep Film: його режисерами стали Андрій Копоц і Макар Северин, а керівником зйомки виступив оператор Микита Кузьменко.

«Співпраця Parimatch і гранда європейського футболу демонструє довіру до нас як компанії з високою репутаційною складовою, що багато зробила для розвитку спорту як в Україні, так і за її межами. Такі проекти роблять нашу країну більш впізнаваною в світі, привабливою для зовнішніх інвестицій, створюють умови для запуску нових цікавих програм, роблять нас більш технологічними», - заявив представник Parimatch в Україні Вадим Місюра.

Нагадаємо, кілька тижнів тому Комісія з регулювання азартних ігор і лотерей (КРАІЛ) видала першу ліцензію на проведення букмекерської діяльності компанії Паріматч.

Згідно з новим законом про легалізацію азартних ігор, ліцензія для букмекерських пунктів видається на п'ять років, а її вартість становить 30 тис. мінімальних заробітних плат (180 млн грн або $6,4 млн).

Показати ще новини
Радіо NV
X