Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

За тиждень до старту. У Великій Британії хочуть заборонити рекламу букмекерів на Євро-2020

1 червня 2021, 12:00

Один з членів британського парламенту закликав заборонити рекламу букмекерів під час чемпіонату з футболу Євро-2020 на телеканалах корпорації ITV.

«Чемпіонат Європи має бути присвячений красивій грі, але його неможливо буде дивитися під впливом реклами азартних ігор. Цей вид реклами може мати руйнівні наслідки для молодих людей і вразливих верств населення», - заявив заступник голови загальнопартійної групи Палати громад з питань шкоди, пов'язаної з азартними іграми Ронні Коуен.

Відео дня

Коуен закликав парламент заборонити рекламу букмекерів під час Євро-2020 на телеканалах британської ТВ-корпорації ITV.

За його словами, телевізійники повинні досягти ситуації при якій реклама букмекерських контор під час футбольних матчів є допустимою, але не має просуватися активно.

«Я побоююся, що через широку рекламу азартних ігор на цьому футбольному чемпіонаті постраждають нові жертви. Я підтримую припинення реклами азартних ігор на ITV під час турніру», - пояснив Коуен.

За даними Sunday Post, під час Чемпіонату світу з футболу 2018 британці зробили ставки на суму близько $3,3 млрд, а на каналах ITV розмістили 172 рекламних ролика, пов'язаних з букмекерами.

Зараз представники ITV заявили, що під час Євро-2020 реклами азартних ігор буде значно менше, ніж на ЧС-2018.

Нагадаємо, влада Великої Британії також розглядає заборону реклами букмекерів на формі футболістів через небезпеку розвитку гральної залежності серед глядачів.

Представники Англійської футбольної ліги вважають, що таке рішення може призвести до банкрутства деяких клубів, особливо в умовах пандемії COVID-19, яка вдарила по фінансовому стану багатьох спортивних команд.

У сезоні 2020/21 англійської прем'єр-ліги не менше 17 букмекерських компаній є партнерами різних футбольних клубів. У восьми з них емблеми цих букмекерів розміщені на формі футболістів у якості спонсорів.

Показати ще новини
Радіо NV
X