Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

Засновник Web 2.0 назвав криптовалюту та NFT «спекулятивними бульбашками». Що він мав на увазі?

11 лютого, 10:23
Тім О’Райлі (Фото:pressdemocrat.com)

Тім О’Райлі (Фото:pressdemocrat.com)

Один з ключових ідеологів поняття Web 2.0 Тім О’Райлі заявив, що метавсесвіт, криптовалюта та NFT — це роздута бульбашка.

За словами американського видавця Тіма О'Райлі, який описав поняття Web 2.0 у статті "Tim O'Reilly - What Is Web 2.0" 17 років тому, новий етап розвитку інтернету є "роздутою бульбашкою".

Відео дня

До цього нового етапу О'Райлі відносить Web3 з його метасвітами, криптовалютами, NFT та іншими застосуваннями технології блокчейн.

«Сама метасвіт повний бульбашок. Meta Quest2 [гарнітура VR, що раніше називалася Oculus] продається купами, але ця технологія далека від прайм-тайму… Я вважаю, що це справді доволі серйозна спекулятивна бульбашка на дуже маленькому фундаменті», —заявив один із ідеологів сучасного інтернету.

За його словами, зараз ми перебуваємо в середині бульбашки Web3 так само, як користувачі перебували у середині бульбашки доткомів наприкінці 1990-х.

Тім О'Райлі також заявив, що ринок, побудований навколо Web3 має отуватися до краху".

Раніше представники аналітичної платформи Sentiment заявили, що біткоін-кити, які володіють понад 1000 біткоїнів, загалом накопичили понад 220 тис. монет BTC у період з 23 грудня.

За даними Sentiment, це наймасштабніше накопичення криптовалюти великими власниками у період з вересня 2019-го.

Аналітики вважають, що хвилі побоювань із приводу COVID-19 негативно вплинули на курс біткоїну за останні два роки, але зараз рівень цих побоювань набагато нижчий.

Показати ще новини
Радіо НВ
X