Британці роблять ставки на ім'я дочки принца Гаррі. На якому імені можна найбільше заробити?

10 березня 2021, 09:39

Букмекери у Великій Британії приймають ставки на те, як назвуть дочку принца Гаррі, правнучку королеви Єлизавети II. Після скандального інтерв'ю принца Опрі Уїнфрі інтерес до цього виріс в рази.

Днями на американському телеканалі CBS вийшло інтерв'ю Опри Уїнфрі з онуком британської королеви Єлизавети II принцом Гаррі і його дружиною - колишньою актрисою Меган Маркл.

Відео дня

Під час інтерв'ю члени королівської сім'ї назвали стать своєї другої дитини і озвучили ряд гучних звинувачень на адресу Букінгемського палацу.

Зокрема, принц Гаррі заявив про нестачу розуміння з боку палацу, а Маркл розповіла про позбавлення її будь-яких прав, думки про самогубство і расистські висловлювання від деяких спадкоємців престолу Сполученого королівства.

Інтерес до цього інтерв'ю і скандалу, який розгорівся навколо нього, також став причиною зростання популярності ставок на певні події у королівській родині.

Зараз британські букмекери приймають ставки на ім'я дочки принца Гаррі і Меган Маркл. З коефіцієнтом 3/1 лідирує Діана. Так звали матір Гаррі, яка загинула в автокатастрофі в 1997 році.

Фаворитом також залишається ім'я Єлизавета з коефіцієнтом 10/1. Так можуть назвати дитину на честь самої королеви Єлизавети.

Набагато меншу ймовірність і, відповідно, великі виграші можуть отримати ті, хто поставлять на імена Грейс (14/1), Аліса і Кетрін (20/1).

Серед доступних парі букмекерів також є ставки на те, чи повернуться Гаррі і Меган до постійного проживання у Великій Британії у 2021 році і чи відмовляться вони від своїх королівських титулів.

Попри скандал після інтерв'ю, букмекери не стали приймати ставки на колір шкіри другої дитини принца Гаррі і на те, хто з членів королівської сім'ї зробив расистські заяви.

Показати ще новини
Радіо NV
X