«Заборона Китаю зробила біткоін сильнішим». Едвард Сноуден прогнозує зростання криптовалюти

5 жовтня 2021, 11:00

Колишній співробітник ЦРУ Едвард Сноуден заявив, що заборона майнінгу і обороту біткоіна в Китаї тільки зробила монету сильніше. Раніше Сноуден говорив, що планує купити криптовалюту.

«Китай навіть заборонив його, але це тільки зробило біткоін сильнішим», - написав Сноуден в Twitter.

Так колишній агент АНБ і ЦРУ США прокоментував свій торішній твіт, в якому він розглядав покупку біткоіна під час чергового циклу падіння вартості монети.

Відео дня

«Іноді я згадую про це і задаюся питанням, скільки людей тоді купили біткоін. З того часу він виріс приблизно в 10 разів, попри скоординовану глобальну кампанію урядів з підриву громадського розуміння та підтримки криптовалюти».

Нагадаємо, днями добовий обсяг транзакцій біткоіна побив історичний рекорд. За 24 години користувачі перевели $29 млрд у цій криптовалюті.

В історії біткоіна було всього п'ять днів, коли обсяг транзакцій перевищував $20 млрд. Три з них були на минулому тижні.

Рекорд в $29 млрд зафіксували в неділю 26 вересня, рівно за п'ять днів після того, як курс біткоіна впав до позначки $39,7 тис. на тлі кризи китайського гіганта нерухомості Evergrande і посилення правил обороту криптовалюти в КНР.

Показати ще новини
Радіо NV
X