«Мета — $60 тис.»: прогноз курсу біткоіна на найближчий тиждень

4 жовтня 2021, 10:00

За останні сім днів вартість біткоіна зросла майже на 10%, і вранці четвертого жовтня монету торгують по $47,7 тис. Експерти дали прогноз курсу монети на найближчий тиждень.

Остання тиждень вересня виявився доволі вдалим для біткоіна, оскільки монета знову значно додала в ціні, а її капіталізація перевищила позначку в $900 млрд.

Експерти припускають, що це не межа для першої криптовалюти і інших монет, оскільки зараз ринок «повністю розвернувся в бік бичачих настроїв».

Відео дня

За словами директора з розвитку криптобіржі EXMO Марії Станкевич, ідеальним сценарієм буде повернення ціни біткоіна до позначки $52 тис. і закріплення курсу вище $50 тис.

Однак Станкевич вважає, що поки немає ніяких передумов до стрибків курсу монети вище $58 тис.

CEO криптобіржі Cryptorg Андрій Подолян також заявив, що $48 тис. - це перша важлива точка, якої досяг біткоін за останні тижні, і у найближчі сім днів монета має всі шанси, щоб вирости до позначки $52,5 тис.

«Статистика показує, що жовтень - хороший місяць для біткоіна... У поточному місяці найбільш вірогідною метою для першої криптовалюти виступає $60 тис.», - заявив Подолян.

Нагадаємо, днями добовий обсяг транзакцій біткоіна побив історичний рекорд. За 24 години користувачі перевели $29 млрд у цій криптовалюті.

В історії біткоіна було всього п'ять днів, коли обсяг транзакцій перевищував $20 млрд. Три з них були на минулому тижні.

Рекорд в $29 млрд зафіксували в неділю 26 вересня, рівно за п'ять днів до того, як курс біткоіна впав до позначки $ 39,7 тис. на тлі кризи китайського гіганта нерухомості Evergrande і посилення правил обороту криптовалют в КНР.

Показати ще новини
X