Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

Майже третина найбагатших людей планети купили криптовалюту. Що буде далі?

21 листопада 2021, 15:05

За даними аналітичної компанії Campden Wealth, близько 28% найбагатших сімей планети вже інвестували в криптовалюту. До наступного року ця цифра має зрости на 15%.

Згідно з нещодавнім звітом Campden Wealth, приблизно 28% найбагатших представників людства інвестували у криптовалюти.

Найбільше покупців криптовалюти виявилося у США та Європі, а найменше в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

Відео дня

За даними опитування аналітичної компанії, наступного року ще 15% найбагатших сімей планети запланували покупку цифрових активів, тому кількість криптоінвесторів серед них має зрости до 43%.

Однак обсяг цих інвестицій у криптовалюту не перевищує 1% від усіх статків сім'ї. Це означає, що у разі зниження курсу втрати для них виявляться незначними.

Нагадаємо, за даними triple-a.io, Україна є лідером у світі за кількістю власників криптовалюти у співвідношенні із загальним населенням країни. У країні є 5 565 881 криптовласників або близько 12,73% від усіх українців.

На другому місці опинилася Росія з показником 17,37 млн. осіб або 11,91% населення, а на третьому — Венесуела (2,9 млн. або 10,34%).

Найменше, згідно з рейтингом triple-a.io, криптовалютою цікавляться мешканці Папуа — Нової Гвінеї: у цій країні власниками криптовалюти є лише 0,89% населення, або близько 79 тис. осіб.

Показати ще новини
Радіо НВ
X