Термінатор і біткоїни. Арнольд Шварценеггер пояснив, чому не інвестує в криптовалюти

20 травня 2021, 09:11

Арнольд Шварценеггер вперше висловився з приводу криптовалют і заявив, що «не інвестує в те, чого не розуміє». Шварценеггер також сказав, що він дотримується принципів свого товариша мільярдера Уоррена Баффета, який є противником криптовалют.

«Я не інвестую в них. Я як Уоррен Баффет. Я не інвестую в те, чого не розумію», — заявив Шварценеггер у своєму недавньому інтерв'ю The New York Times.

Уоррен Баффет і Арнольд Шварценеггер давно дружать, а під час передвиборчої кампанії на посаду губернатора Каліфорнії в 2003 році кіноактор назвав мільярдера своїм «старшим фінансовим і економічним радником».

Відео дня

Раніше Шварценеггер також називав Баффета своїм «наставником і героєм». За його словами, для цього підприємця характерні «здоровий підхід до питань бізнесу і неперевершена чесність».

Що таке біткоін – фінансова бульбашка чи піраміда?

Поряд з Джеффом Безосом, Ілоном Маском, Біллом Гейтсом і Марком Цукербергом, Уоррен Баффет вважається одним з найбагатших людей планети. Статки 90-річного інвестора оцінюють майже в $110 млрд.

Баффет є затятим противником криптовалюти в цілому і біткоіна зокрема.

«Біткоїн нічого не виробляє. Він не розмовляє з вами, він нічого не робить. Це немов якась морська мушля, для мене це не інвестиції», — говорив підприємець.

Крім цього, Уоррен Баффет заявляв, що він «ненавидить успіх біткоїна», «біткоїн не має цінності», «біткоїн — це щуряча отрута» і порівнював криптовалюту з азартними іграми.

Показати ще новини
X