Шахраї під виглядом Ілона Маска і Tesla вкрали $2 млн у криптовалюті
За даними Федеральної торгової комісії, з жовтня 2020-го шахраї вкрали у користувачів більш ніж $2 млн, діючи від імені Ілона Маска і компанії Tesla.
«Обіцянки гарантованого величезного прибутку або заяви про те, що ваша криптовалюта буде помножена, завжди є шахрайством», — зазначено в повідомленні Федеральної торгової комісії.
За останні шість місяців шахраї вкрали у інтернет-користувачів близько $80 млн у криптовалюті. $2 млн вдалося виманити, використовуючи ім'я Ілона Маска і його компанії Tesla.
Злочинці створювали фейкові сторінки підприємця з його фотографіями і публікували заяви про нібито безкоштовну роздачу однієї з криптовалют.
Торік Маск також став жертвою однієї з найбільших афер з біткоїном у Twitter: хакери зламали офіційні акаунти глави Tesla, президентів Барака Обами і Джо Байдена, Білла Гейтса, компанії Apple, отримавши за це викуп в $120 тис.
Нагадаємо, днями курс біткоїна опустився нижче за $45 тис. вперше за останні три місяці. Падіння курсу криптовалют збіглося з тим, як СЕО Tesla Ілон Маск в своєму Twitter натякнув на продаж всіх біткоїнів його компанії.
Що таке біткоін – фінансова бульбашка чи піраміда?
13 травня Tesla зупинила продажі своїх авто за біткоїни. Рішення пояснили турботою про екологію. На тлі цієї новини курс біткоїна впав на 15%.