Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

Вийшли із чату. Розробники серверу Minecraft Blockverse отримали $1,2 млн і зникли

27 січня 2022, 15:16

Розробники сервера Minecraft Blockverse продали NFT на $1,2 млн і перестали виходити на зв’язок, відключивши сайт свого проекту на Discord.

Проект відеоігри Minecraft Blockverse розробили на основі моделі Play-to-Earn: передбачалося, що користувачі зможуть отримувати NFT під час гри та торгувати ними.

Для входу на сервер потрібно було купити токени, продаж яких розпочався 24 січня. Розробники випустили 10 тис. NFT за ціною 0,05 ETH за кожен (приблизно $123 за актуальним курсом), і загалом продали їх на $1,2 млн.

Відео дня

Всі токени продали за вісім хвилин, але після цього розробники сервера перестали виходити на зв'язок, а їхній сайт і канал проекту на Discord були відключені.

Обмануті користувачі створили свій канал на Discord для пошуку розробників. До них приєднався один із гравців, який представився членом команди Blockverse. За його словами, розробники не планували дурити гравців, але запанікували, коли їм почали загрожувати. Він також заявив, що команда готова повернути всі кошти. 

Раніше мешканець Індонезії продав власні селфі у вигляді колекційних токенів NFT за $1 млн.

Колекцію з 933 селфі-NFT створив 23-річний Газалі Гозалу, який фотографував себе у період з 2017-го до 2021-го.

Угоду з продажу NFT він розпочав дев'ятого січня 2022-го. Стартова ціна кожного знімка становила $3, але незабаром вартість кожного селфі зросла до $3000.

Показати ще новини
Радіо NV
X