Самогубство через ставки. У Великій Британії пройшла акція за обмеження роботи букмекерів

6 жовтня 2021, 13:27

Мешканка міста Лестер Енні Ештон ініціювала акцію на підтримку заборони безкоштовних бонусних програм від букмекерських контор. Раніше її чоловік наклав на себе руки через гральну залежність.

За даними BBC, Ештон зібрала понад 19 тис. підписів на своїй петиції з вимогою заборони безкоштовних бонусів від бетингових компаній.

Днями вона провела акцію з цього приводу і зібрала небайдужих людей в суботу другого жовтня. У цей день її чоловікові міг був виповнитися 41 рік.

Відео дня

За словами Ештон, під час звільнення з роботи через пандемію у її чоловіка Люка виникла проблема з азартними іграми, яка «швидко вийшла з-під контролю».

Незабаром він почав використовувати позикові гроші для гри і, програвши велику суму, наклав на себе руки.

Енні Ештон також говорила, що букмекерська контора продовжувала відправляти її чоловікові бонусні пропозиції аж до його смерті: за день до суїциду Люк отримав 5 фунтів стерлінгів на свій рахунок.

Тепер вона вимагає у влади заборонити безкоштовні бонуси від букмекерів: «безкоштовні ставки стали з'являтися в той час, коли на рахунку мого чоловіка не було грошей, тому що він їх витратив».

Відомо, що Люк Ештон страждав від гемблінгової залежності, після чого він на певний час припинив робити ставки і грати в азартні ігри.

«Я пам'ятаю, як Люк розповідав про свою ненависть до засилля рекламних оголошень про ставки, і те, як це може вплинути на молодих людей. Замість цього другий раз, коли його втягнули, виявився трагедією», - говорила його дружина.

Показати ще новини
Радіо NV
X