Дитинство скінчилося. Як компанія Disney планує увірватися на ринок букмекерів

27 вересня 2021, 17:00

Медіаконгломерат The Walt Disney Company планує увійти на ринок ставок на спорт за допомогою американського телеканалу ESPN.

Про нові плани компанії заявив генеральний директор Disney Боб Чапек. За його словами, в Disney розглядають можливість «тіснішого ліцензійного партнерства» з операторами ставок через спортивний телеканал ESPN.

Відео дня

У ESPN, у свою чергу, вважають, що ставки на спорт дозволять Disney звернутися до більш молодої аудиторії, яка захоплюється спортом. Раніше ЗМІ повідомляли про можливу операцію на $3 млрд між цими компаніями.

Чапек заявив про те, що Disney планує «агресивно» розширити свою присутність на ринку букмекерів, але для отримання ліцензії потрібно пройти довгий шлях.

«Скажімо так, наші вболівальники дійсно зацікавлені в ставках на спорт. Припустимо, наші партнери - з лігами - зацікавлені у ставках на спорт. Тому ми зацікавлені в ставках на спорт», - говорить CEO Disney.

Раніше в ESPN уклали партнерство зі спортивними букмекерськими і гральними компаніями, включно з Caesars Entertainment і DraftKings.

Нагадаємо, вже 26 штатів США, враховуючи округ Колумбія, легалізували ставки на спорт. Це в два рази більше легальних бетингових операторів, ніж було восени минулого року.

Показати ще новини
X