Заморозили біткоїни. Популярна криптобіржа заблокувала активи на $630 тис.

28 вересня 2021, 12:00

Криптовалютна біржа Binance заблокувала активи деяких користувачів через потенційний зв’язок з обмінником Suex, який потрапив під санкції у США. Користувачі заперечують зв’язки з Suex.

Кілька днів тому повідомлялося, що Binance без попередження заблокувала акаунт одного з користувачів, пояснивши тим, що він відправляв кошти на адресу біткоін-обмінника Suex, який заборонили у США.

Відео дня

Постарадавшій заявив, що він ніколи не користувався Suex, а рік тому перевів $1700 на адресу знайомого, який надав її у якості особистої. Пізніше виявилося, що це була адреса подсанкціонного обмінника Suex.

Пізніше ще кілька користувачів заявили про те, що Binance заблокувала їхні активи в розмірі близько $ 630 тис. через можливі зв'язки з Suex.

«Зависли дуже багато активів - за три роки використання на акаунті зберігається більше 25 монет. Більш того, відкрито багато контрактів по ф'ючерсами USDT-M і COIN-M. Основні зарахування ефіру йшли з пулу Ethermine. Також я майнив Zilliqa. Незрозуміло, хто буде відповідати в разі ліквідації ордерів», - заявив один з потерпілих, на акаунті якого, за його словами, було більше $200 тис.

Заблокований користувач Binance також заявив, що це «Свавілля з боку біржі, яка намагається викрутитися перед регулятором шляхом блокування сумлінних користувачів без розбору»

Деякі з постраждалих користувачів були клієнтами Binance кілька років і давно пройшли верифікацію своїх особистих даних на платформі.

Показати ще новини
X