Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

Дива не сталося. Рада перенесла голосування за закон про зниження податків для гральної індустрії

4 березня 2021, 18:56

Верховна Рада не встигла проголосувати за законопроект 2713-д, який передбачає зниження податкових ставок для операторів азартних ігор. Цей законопроект передбачає закріплення податку на дохід (GGR) для грального бізнесу в розмірі 10%.

Законопроект 2713-д, який також передбачає оподаткування всіх виграшів в азартні ігри, розміром більше 48 тис. грн, не встигли розглянути на пленарному засіданні Верховної Ради четвертого березня 2021-го.

Відео дня

Експерти припускають, що цей проект закону винесуть на голосування наступного тижня.

Ініціатор 2713-д - член Комітету і голова підкомітету з питань організації та оподаткування грального бізнесу Олег Марусяк - також пропонував скасувати потрійну плату за ліцензії і нульову ставку податку на дохід.

За його словами, для іноземних інвесторів така вартість ліцензій є занадто високою.

Нагадаємо, крім нардепа від Слуги народу Мар'яна Заболоцького, проти зниження податкових ставок для грального бізнесу також виступили у Всеукраїнській раді церков.

«Висловлюємо своє глибоке обурення законодавчою ініціативою (проєкт № 2713-д), яка може призвести до ще більшого поширення серед населення Україні залежності від азартних ігор і лотерей, зубожіння та руйнації українських сімей через згубні наслідки ігроманії», - зазначено в повідомленні ради церков, яке підписав голова УГКЦ Святослав Шевчук.

Представники релігійних спільнот України назвали цей законопроект «цинічною спробою лобізму в інтересах власників грального бізнесу», додавши, що таке рішення позбавляє бюджет країни передбачених раніше надходжень.

Показати ще новини
Радіо NV
X