Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

Зі своєю криптовалютою. Голландський букмекер створює платформу для ставок на основі блокчейна

11 червня 2021, 10:23

Бетинговая компанія Moonbet заявила про створення децентралізованої платформи для ставок на основі технології блокчейн. Букмекер також починає продаж своїх токенів MBET за ціною $0.000025.

Новий проект компанії Moonbet - Decentralized Gaming Technologies SV - припускає, що завдяки технології блокчейн їх користувачі зможуть стати власниками онлайн-казино і платформи для ставок, отримуючи від них прибуток.

Відео дня

У якості децентралізованого ланцюжка букмекер буде використовувати Binance Smart Chain, а власні токени компанія назвала MBET.

Старт продажу цих токенів запланований на 22 червня. Початкова їх ціна - $0.000025.

Повідомляється, що в межах попереднього етапу фінансування до проекту вже залучили $110 тис. для компенсації витрат на розробку.

Прибуток платформи буде розподілятися в співвідношенні 50/50 між користувачами децентралізованої мережі і її власниками. Проект повинні запустити в серпні поточного року.

Нагадаємо, на початку 2021-го багаторазовий чемпіон світу з покеру Філ Айві підтвердив свій намір бути амбассадором та сприяти запуску Virtue Poker, - першої платформи онлайн-покеру на блокчейні.

Найближчим часом творці платформи повинні представити свій децентралізований продукт, який, за їхніми словами, гарантує принципи чесної гри, високий ступінь захисту грошей користувачів і комфортне використання покер-руму.

Передбачається, що баланс кожного гравця Virtue Poker буде зберігатися на їх Ethereum-гаманцях, а безпосередньо в покер-рум гроші потраплять тільки під час гри. Це означає, що в разі раптового закриття платформи всі гроші користувачів залишаться з ними.

Показати ще новини
Радіо NV
X