Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

Все пропало? Чому курс біткоїну знову впав

21 січня, 09:35
Падіння курсу біткоїну (Фото:CC)

Падіння курсу біткоїну (Фото:CC)

За останню добу вартість ключових криптовалют впала майже на 10%. Біткоїн втратив у ціні майже $5000.

Увечері 20 січня біткоїн торгувався на позначках вище за $43,3 тис., але вже вранці 21 січня курс монети опустився до $38,6 тис.

Ethereum, у свою чергу, за добу просів на 9% і станом на 9:30 п'ятниці 21 січня цю криптовалюту торгують по $2860.

Відео дня

Експерти пов'язують чергове падіння курсу цифрових активів із втратами Нью-Йоркської фондової біржі на Уолл-стріт. Крім цього, на 5% впали акції біржі NASDAQ, і третій тиждень поспіль у США падає фондовий індекс S&P 500.

20 січня також стало відомо про те, що Федеральна служба безпеки РФ переконала голову центрального банку Ельвіру Набіулліну підтримати повну заборону на операції з криптовалютами в Росії. У російському ЦБ тепер хочуть повністю заборонити заборонити випуск, обмін та обіг криптовалют.

Нагадаємо, днями експерти аналітичної компанії Decentrader заявили, що вартість біткоїну може впасти до $38 тис. перед тим, як монета розпочне новий цикл зростання.

Засновник Quantum Fintech Group Гаррі Йє, у свою чергу, розповів в інтерв'ю Bloomberg, що ринок криптовалют "входить до суперциклу через масове прийняття".

«Поточна ситуація дуже схожа на „бичачий“ ринок 2017 року. Ми безперечно перебуваємо в середині „бичачого“ ринку, але він стає більш унікальним, ніж попередній цикл зростання через масове використання стейблкоїнів», — заявив Йє.

Засновник Quantum Fintech Group вважає, що у 2022 році курс біткоїну може досягти $400 тис., і інвестори будуть використовувати BTC як інструмент захисту від інфляції.

Показати ще новини
Радіо НВ
X