Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

НАБУ проводить обшуки в Комісії з азартних ігор. ЗМІ пишуть про хабар в $90 тис.

20 серпня 2021, 19:29

У ЗМІ опублікували інформацію про обшуки в Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей (КРАІЛ). Факт обшуків підтвердив голова Всеукраїнської Асоціації Гемблінгу Антон Кучухідзе.

За даними ZN.UA, НАБУ проводить обшуки в офісі КРАІЛ у Києві за адресою вулиця Бориса Грінченка, 3.

Джерело видання в НАБУ повідомило, що голова КРАІЛ Іван Рудий був затриманий на хабарі розміром $90 тис.

Відео дня

Голова Всеукраїнської Асоціації Гемблінгу (UGC) Антон Кучухідзе підтвердив інформацію про обшук в КРАІЛ на своїй Facebook-сторінці, але спростував дані про затримання голови Комісії.

«По голові Комісії немає ніякої відкритої справи і його не затримували, як про це пише ZN.UA. З того, що вдалося дізнатися, у правоохоронців є питання до одного з членів Комісії. Коли дізнаюся більше деталей, повідомлю. Колег з ZN.UA прошу відредагувати інформацію», - написав Кучухідзе.

Нагадаємо, 10 серпня в КРАІЛ заявили, що до держбюджету країни надійшло вже більше мільярду гривень від грального бізнесу.

«Держбюджет отримав 1 007 814 000 грн від грального бізнесу. Ці кошти підуть в держфонд і будуть спрямовані на підтримку медицини, спорту, освіти, культури і науки. Половина доходів будуть спрямовані до бюджетів місцевого самоврядування за місцезнаходженням відповідного грального закладу», - повідомили представники Комісії.

Показати ще новини
Радіо NV
X