Заробили мільярд. Українська Комісія азартних ігор відзвітувала про доходи від легалізації

10 серпня 2021, 10:07

У Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей (КРАІЛ) заявили, що до держбюджету країни надійшло вже понад один мільярд гривень від грального бізнесу.

«Держбюджет отримав 1 007 814 000 грн від грального бізнесу. Ці кошти підуть в держфонд і будуть спрямовані на підтримку медицини, спорту, освіти, культури і науки. Половина доходів будуть спрямовані до бюджетів місцевого самоврядування за місцезнаходженням відповідного грального закладу», - заявили в КРАІЛ.

Відео дня

Минулого тижня заступник голови експертної ради КРАІЛ Борис Баум заявляв, що з початку поточного року ліцензійні платежі від грального бізнесу склали майже мільярд гривень.

НВ Азарт, у свою чергу, нарахував 732 млн грн ліцензійних надходжень. До цього можна додати 12,6 млн грн, які заплатили за ліцензії B2B-компанії.

«Залишилося мільйонів 9 і ми прийдемо до цифри в мільярд до держбюджету. Думаю, що 1,5 млрд гривень за ліцензійні платежі до кінця року буде... А з 2022 року сподіваюся вже будуть перші надходження від GGR [валовий ігровий дохід - ред.]», - говорив Баум.

У Кабміні розраховували, що уряд України планує отримати 7,443 млрд грн (більше $260 млн) у 2021 році за рахунок «плати за ліцензії на діяльність в сфері організації та проведення азартних ігор і за ліцензії на лотереї».

Ці гроші збиралися витратити на новий Державний фонд підтримки медицини, спорту, освіти, культури і науки.

Показати ще новини
Радіо NV
X