Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

Проривні технології. Британський букмекер інвестує у метавсесвіт $134 млн

31 січня, 20:00
Метавсесвіт від Entain (Фото:Ennovate)

Метавсесвіт від Entain (Фото:Ennovate)

Беттингова компанія Entain анонсувала інвестиції у «глобальний інвестиційний хаб» Ennovate, який враховує розвиток метавсесвіту.

Новий центр Ennovate планують розмістити у Лондоні, і 40 млн фунтів стерлінгів виділять на розвиток проектів цього хаба у Великій Британії.

Одними з перших партнерів Ennovate стануть телекомунікаційні компанії Verizon і BT, а серед продуктів, що розробляються, буде ігровий простір віртуальної реальності або метавсесвіт.

Відео дня

"Ми хочемо прокласти шлях до нових цікавих продуктів та досвіду для клієнтів, використовуючи наші передові технології, щоб впроваджувати інновації у галузі спорту, ігор та інтерактивних розваг для метавсесвіту", - заявила виконавчий директор Entain Джетт Нігаард-Андерсен.

CEO букмекерської контори також заявила, що додаток Entain у межах Ennovate допоможе “революціонізувати досвід для споживачів та принести реальну користь суспільству за допомогою інновацій”

Передбачається, що новий хаб розроблятиме колекційні токени NFT (насамперед для власного бренду PartyPoker), а також метавсесвіт у вигляді відеоігор та торгових майданчиків.

Нагадаємо, раніше розробники сервера Minecraft Blockverse продали NFT на $1,2 млн і перестали виходити на зв'язок, відключивши сайт свого проекту на Discord.

Обмануті користувачі створили свій канал на Discord для пошуку розробників. До них приєднався один із гравців, який представився членом команди творців Blockverse. За його словами, розробники не планували дурити гравців, але запанікували, коли їм почали загрожувати. Він також заявив, що команда готова повернути усі кошти.

Показати ще новини
Радіо НВ
X