Заслуга PayPal? Експерт пояснив причину зростання вартості криптовалюти

27 серпня 2021, 12:00

За останній місяць курс головних криптовалют відчутно зріс. Керівник брокерської компанії J2TX Артем Мойсеєв назвав можливі причини такої тенденції.

У період з першого серпня курс біткоіна виріс від $40 тис. до $47 тис., а вартість Ethereum піднялася від $2500 до $3100.

Через різкий стрибок курсу на третє місце за капіталізацією на ринку вийшла криптовалюта Cardano, вартість якої за останній місяць зросла від $1,28 до $2,6, досягнувши піку в $2,9 за монету 23 серпня.

Відео дня

На думку керівника брокерської компанії J2TX Артема Моїсеєва, ключова причина зростання найпопулярніших криптовалют - підвищений інтерес з боку інвесторів в цей час.

«Наприклад, компанія PayPal анонсувала запуск сервісу зі зберіганню, купівлі та продажу цифрових активів у Великій Британії, а криптобіржа Coinbase оголосила про плани інвестувати 10% прибутку у цифрові активи», - заявив експерт.

Моїсеєв вважає, що грошово-кредитна політика основних центробанків у постпандемійний період була спрямована на підтримку економіки шляхом безпрецедентної емісії грошей, що посилює інфляційні очікування.

«Біткоін виглядає у цьому випадку привабливіше. Ще одним фактором зростання цієї криптовалюти можна назвати збільшення складності майнінгу», - розповідає керівник J2TX.

Що стосується прогнозу - Моїсеєв очікує падіння курсу біткоіна до позначки $44 тис. найближчим часом і радить купувати актив невеликими сумами.

За його словами, Ethereum зараз виглядає більш привабливо з точки зору технічного аналізу, і вже скоро ця вартість цієї монети може пробити рівень $4400.

«Основними чинниками, які сприяють збільшенню популярності Ethereum, аналітики вважають зростаюче число реальних угод із застосуванням цієї криптовалюти, велика кількість її користувачів і швидкість введення нових технологій у блокчейн-середовищі Ethereum», - говорить аналітик.

Нагадаємо, днями один з користувачів вивів 6000 біткоінів з кріптовалютної біржі Binance на гаманець Xapo. За актуальним курсом це майже $300 млн.

Транзакція відбулася 25 серпня і стала одним з найбільших одиничних переказів криптовалюта останнім часом.

Показати ще новини
Радіо NV
X