Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

Світ зійшов з розуму. Криптовалюта ПСЖ виросла на тлі новини про зарплату Мессі

13 серпня 2021, 12:22

Криптовалюта футбольного клубу ПСЖ (Paris Saint-Germain Fan Token) виросла після новини про те, що Ліонель Мессі може отримувати її як зарплату у паризькому клубі.

Днями в мережі з'явилася новина про те, що зірковий новачок французького клубу ПСЖ Ліонель Мессі буде отримувати частину зарплати в криптовалюті.

За даними джерел Reuters, в умовах контракту з ПСЖ прописано, що аргентинський футболіст буде отримувати частину гонорару в фанатських токенах Paris Saint-Germain Fan Token (PSG).

Відео дня

На цьому тлі вартість криптовалюти PSG піднялася від $37 до $42.

Однак, свого максимуму монета PSG досягла 10 серпня - день, коли Ліонель Мессі офіційно став футболістом ПСЖ. У цей час вартість криптовалюти злетіла до $58.

Станом на 12:00 п'ятниці, 13 серпня, криптовалюту PSG торгують по $42. Вперше ця монета вийшла на ринок у червні 2020-го. Тоді її вартість становила приблизно $5.

У ПСЖ заявили, що ініціатива з зарплатою Мессі в криптовалюті робить клуб «одним з найбільш інноваційних і авангардних брендів у світі спорту».

Раніше повідомлялося, що за контрактом на два роки зарплата аргентинця у французькому клубі складе близько 35 млн євро на рік з урахуванням бонусів.

Поки невідомо, яку частину з цих грошей Мессі буде отримувати в криптовалюті.

Показати ще новини
Радіо NV
X