Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

Засновник Twitter заявив, що біткоїн об'єднає світ. Про що це він?

11 серпня 2021, 16:25

Засновник Twitter Джек Дорсі написав, що біткоїн об'єднає країну (ймовірно, США) і весь світ. Дорсі заявив це після розгляду поправки про криптовалюту в Сенаті США.

«#Bitcoin об'єднає глибоко розділену країну. в кінцевому підсумку: світ)», — написав Джек Дорсі у своєму Twitter.

Твіт був опублікований незадовго після того, як в Сенаті США заблокували поправку, яка повинна була посилити вплив уряду в регулюванні криптовалюти.

Відео дня

Попри те, що Дорсі не уточнив, про яку країну йде мова, і як саме біткоїн врятує світ, раніше він багато говорив про цю поправку і публічно визнавав величезний інтерес до криптовалюти.

Слухайте подкаст на цю тему

Нагадаємо, в жовтні 2020-го керівництво стартапу Square, який також належить Джеку Дорсі, придбало 4709 біткоїнів, а в лютому 2021-го — ще 3318 біткоїнів.

Однак, в період з квітня по червень 2021-го вартість біткоїна впала з $64 тис. до $38 тис.

Попри втрату $45 млн, прибуток Square тільки від біткоїна у другому кварталі поточного року склав приблизно $55 млн, а загальний дохід за ці три місяці - $4,68 млрд. Дохід від криптовалюти склав $2,72 млрд.

Square — це платформа, яка займається розробкою рішень для прийому і обробки електронних платежів, заснована Джеком Дорсі і Джимом МакКелвейем в лютому 2009-го.

Показати ще новини
Радіо НВ
X