Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

Коронавірус і азарт. Словаччина запускає лотерею для вакцинованих від COVID-19

22 липня 2021, 14:30

Влада Словаччини оголосила про проведення лотереї серед вакцинованих від COVID-19. Раніше такі лотереї вже провели в кількох штатах США.

«Призи будуть цікавими, але ми опублікуємо їх незадовго до запуску», — заявив міністр фінансів Словаччини Ігор Матович.

Передбачається, що лотерею проведуть в період з першого серпня по 15 жовтня 2021 року і в ній зможуть взяти участь всі повнолітні громадяни Словаччини, які зробили вакцину.

Відео дня

Для участі в розіграші також потрібно пройти процес реєстрації. У людей, які отримали дві вакцини буде більше шансів на виграш.

Крім безпосередньо лотереї, влада Словаччини також виплатить по 30, 60 і 90 євро так званим «посередниками», — людям віком від 18 років, які переконають інших вакцинуватися.

Нагадаємо, минулого тижня студентка з Університету штату Орегон виграла мільйон доларів у лотерею, яку проводять серед вакцинованих від COVID-19.

В інших штатах також проводять подібні лотереї з однаковими умовами: максимальний виграш для однієї людини становить $1 млн; 36 вакцинованих учасників лотереї можуть отримати до $10 тис.; п’ять гравців віком від 12 до 17 років, яких відбере керівництво штату, отримають шанс на виграш $100 тис. для заощаджень на навчання у коледжі.

Показати ще новини
Радіо NV
X