Мільйон доларів за щеплення. У США видали перший джекпот лотереї серед вакцинованих від COVID-19

28 травня 2021, 15:02

Мешканка штату Огайо стала першою, хто виграв джекпот розміром $1 млн в новій американській лотереї Vax-a-Million, яка розігрується серед користувачів, що отримали вакцину від COVID-19.

22-річна Еббігейл Бугенске з Цинциннаті стала володаркою першого джекпоту в лотереї Vax-a-Million штату Огайо, яку розігрують серед людей, вакцинованих від COVID-19.

Бугенске працює інженером-механіком в компанії GE Aviation, а торік вона закінчила державний університет Мічігану.

Відео дня

Переможниця заявила, що вона не планує кидати роботу. Частину джекпоту вона витратить на благодійність, а решту грошей інвестує і купить нову машину.

Еббігейл Бугенске прищепилася вакциною компанії Moderna, як тільки отримала право на це, задовго до оголошення лотереї в штаті.

Всього вже більше 2,7 млн дорослих людей погодилися брати участь в новій лотереї Vax-a-Million. Крім них участь візьмуть близько 104 тис. людей віком від 12 до 17 років, які зможуть виграти стипендію коледжу, що покриває навчання, проживання, харчування та книги.

Розіграш буде проводитися щосереди протягом наступних чотирьох тижнів. Шанс виграти джекпот розміром $1 млн є ще у чотирьох учасників лотереї.

Всього вакцину в Огайо отримали приблизно 4,6 млн людей 39% від загального населення штату. В цілому влада США відзвітувала про вакцинацію 131 млн осіб або майже 40% населення країни.

Нагадаємо, днями крім влади Огайо, губернатор Орегона також оголосила про розіграші лотереї серед жителів, які отримали вакцину від COVID-19. У лотереї розіграють $1,9 млн, а максимальний виграш для однієї людини складе $1 млн.

36 вакцинованих учасників лотереї зможуть отримати до $10 тис., а ще п'ять гравців віком від 12 до 17 років, яких відбере керівництво штату, отримають шанс на виграш $100 тис. у якості заощаджень на навчання в коледжі.

Показати ще новини
X